• rozwiń
  • WIG20 2105.15 +0.14%
  • WIG30 2410.13 +0.17%
  • WIG 56066.07 +0.06%
  • sWIG80 11653.25 +0.32%
  • mWIG40 3786.88 +0.22%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 09:41

Dostosuj

"Tepsa" chce nas ubezpieczać

"Tepsa" chce nas ubezpieczać
Foto: TVN24 Foto: TP ostrożnie wchodzi w nową branżę. Zaczęła od ubezpieczeń turystycznych

Telekomunikacja Polska SA rozszerza działalność - teraz szuka partnera, z którym będzie wdrażać usługi ubezpieczeniowe. Kandydatów na kooperantów nie brakuje - zauważa "Puls Biznesu".

- Pod koniec ubiegłego roku wysłaliśmy wstępne zapytanie ofertowe do firm ubezpieczeniowych. Zainteresowanie było spore. Stawiło się kilkunastu chętnych, w tym większość firm z pierwszej dziesiątki - mówi w rozmowie z "Pulsem Biznesu" dyrektor rozwoju Grupy TP Krzysztof Sieczkowski.

Partner - ubezpieczyciel ma pomagać przy wprowadzeniu nowej usługi TP: ubezpieczeń mieszkaniowych. - Chcemy wybrać partnera w pierwszej połowie roku - zapowiada Sieczkowski.

Przywiązać klienta

Jak zauważają eksperci, TP ostrożnie wchodzi w nową branżę. Zaczęła od ubezpieczeń turystycznych, oferuje także ubezpieczenia utraty aparatu telefonicznego i płacenia rachunku telefonicznego w wypadku utraty pracy - z obu usług korzysta 120 tys. osób.

- Ubezpieczenie są ważnym elementem strategii, ale nie liczymy na zyski porównywalne z tymi, które osiągamy np. z usług szerokopasmowych - oznajmia Sieczkowski. - Głównym celem jest przywiązanie do nas klientów usług telekomunikacyjnych - dodaje Sieczkowski.

eq/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane