• rozwiń
  • WIG20 2315.89 -0.24%
  • WIG30 2657.14 -0.33%
  • WIG 60169.15 -0.34%
  • sWIG80 11921.31 +0.14%
  • mWIG40 4053.68 -0.44%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 14:52

Dostosuj

Telewizje nie chcą Lotto

Telewizje nie chcą Lotto
Foto: TVN24 Foto: Kto pokaże losowanie?

- Żadna z dużych polskich stacji nie chce pokazywać losowań totolotka - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Nadawcy mówią wprost: oferta Totalizatora nam się nie opłaca. A z końcem roku wygasa umowa z Polsatem.

Totalizator Sportowy we wrześniu ubiegłego roku wypowiedział umowę na emisję "Studia Lotto", jaką dziesięć lat temu podpisał z Polsatem. Do tej pory nie znalazł następcy. - Mamy wielki problem. Polsat zadeklarował chęć dalszej współpracy, ale w oparciu o obecną umowę, TVN wyraziła zainteresowanie współdziałaniem w przyszłości, a TVP nie nadesłała żadnej odpowiedzi na zaproszenie – mówi gazecie Piotr Gawron, rzecznik Totalizatora Sportowego.

Bez gwarancji na wygraną

Przedstawiciele telewizji twierdzą, że postawiono im za wysoko poprzeczkę. - Totalizator zabezpieczył swoje interesy, całe ryzyko spychając na nadawców - mówi przedstawiciel jednej z uczestniczących w rozmowach stacji. Spółka miała zażądać m.in. gwarancji dotyczących oglądalności. - Musielibyśmy dopłacać do interesu za każdym razem, gdy widownia losowania spadłaby poniżej poziomu, a to się zdarza – dodaje rozmówca gazety.

mkg ram/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane