• rozwiń

Tajny program utajni wszystkie dane

Tajny program utajni wszystkie dane
Foto: sxc.hu Foto: Twoje dane będą już bezpieczne?

Trzymasz ważne dane na flashu, a twój pendrive jest obiektem pożądania? Już nie musisz się martwić o zabezpieczenie swoich tajnych elektronicznych dokumentów. Specjalizująca się w zabezpieczaniu plików firma "Cryptzone" ma zamiar uchronić Twoje dane dzięki "Secured eUSB".

Każdy pendrive, wyposażony w takie rozwiązania, może w czasie rzeczywistym informować swojego właściciela o zawartości dysku, pochodzeniu przechowywanych plików i najważniejszym – użytkownikach, którzy uzyskali dostęp do plików oraz operacjach na nich przeprowadzonych.

Nikt nie ma dostępu

Walka z nieautoryzowanym dostępem do danych stała się priorytetem w wielu firmach. Niewielkie flash'e często się gubią, lub - specjalnie - są wykradane. Dlatego opcja kasowania danych z USB z każdego miejsca na świecie, zapewni, że żadne dane nie dostaną się przed oczy "wroga". Poza tym - jeśli ktoś pod Twoją nieobecność będzie przeglądał Twoje pliki, zaraz się o tym dowiesz. A jeśli sam zapomnisz hasła... program ci je przypomni.

Oprogramowanie działa na każdy model pednrive'a.

ktu ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane