• rozwiń

Temat: Biznes dla Ludzi

Szukasz pracy? Dowiedz się, jak napisać dobre CV

Dobre CV kluczem do sukcesu Odtwórz: Dobre CV kluczem do sukcesu
Foto: Grupa Architekci Kariery/TVN24 BiŚ | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Paweł Blajer podpowiada, jak napisać dobre CV | Video: Dobre CV kluczem do sukcesu

Jak napisać atrakcyjne dla pracodawcy CV? Jakie błędy kandydaci popełniają najczęściej? W magazynie "Biznes dla ludzi" Paweł Blajer zapytał o to Beatę Kapcewicz z Grupy Architekci Kariery. Na naszej stronie zamieszczamy przykładowe CV przygotowane przez ekspertów.

Beata Kapcewicz, prezes zarządu Grupy Architekci Kariery na antenie TVN24 BiŚ zaprezentowała przykładowe CV napisane przez jej klientów. Ekspertka wskazała błędy, które kandydaci popełnili przy ich redagowaniu.

Poniżej zamieszczamy te CV (zmodyfikowane zostały w nich jedyne dane osobowe autorów i inne informacje pozwalające na ich identyfikację).

CV Moniki Mony - przed

CV Bolka Bolesławskiego - przed

Kapcewicz podkreśliła, że CV powinno być przejrzyste i ma podkreślać zalety kandydata na konkretne stanowisko. Przedstawiła także przykładowe, modelowe wersje CV. - CV przede wszystkim mieści się na jednej stronie. Pokazaliśmy zwięźle zarówno wykształcenie, jak i najważniejsze doświadczenia zawodowe - podkreśliła Kapcewicz. Dodała, że ważne jest też atrakcyjna szata graficzna CV.

A jak to powinno wyglądać w praktyce? CV ulepszone przez Architektów kariery można pobrać poniżej.

CV Moniki Mony - po

CV Bolka Bolesławskiego - po

 

***

Program "Biznes dla Ludzi" Pawła Blajera do obejrzenia na antenie TVN24 Biznes i Świat od poniedziałku do piątku o godz. 20.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane