• rozwiń

Święto mediów w Warszawie

Święto mediów w Warszawie
Foto: Materiały organizatora Foto: Media Trendy 2008 już 10 marca

Media, technologia, reklama, pieniądze - to tematy przewodnie tegorocznej konferencji Media Trendy. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych oraz "Harvard Business Review" odbędzie się 10 marca w Warszawie.

Podczas konferencji Media Trendy eksperci ds. mediów i reklamy oraz Ci, którzy decydują o kształcie mediów - powiedzą co nowego czeka branżę, przedstawią nowe modele zarabiania w mediach oraz zaprezentują ciekawe rozwiązania reklamowe. Najważniejszymi kwestiami dyskutowanymi na tegorocznej konferencji będą: cyfryzacja przekazu w Polsce, mobilność mediów oraz convertising, czyli nowe metody skutecznego dotarcia reklamowego do klienta.

Dyskusje i pokazy

Gośćmi specjalnymi spotkań będą Joanna Shields (President of International Operations, Bebo), Brian Clifton (Head of Web Analytics EMEA, Google) i Maciej Popowicz (twórca portalu Nasza-klasa.pl). W konferencji weźmie też udział prezes grupy TVN Piotr Walter i członek zarządu TVN Łukasz Wejchert.

Ciekawym punktem spotkania ma być dyskusja prowadzona przez Tomasza Lisa „Co z tą prasą?” z udziałem szefów największych koncernów prasowych inwestujących w Polsce. Ponadto mowa będzie o konkurencji i sposobie zarabiania w mediach i na mediach.

Uczestnicy wezmą też udział w dyskusja na temat fenomenu i przyszłości portali społecznościowych i pokazie najlepszych kampanii medialnych, które zostały wyróżnione na międzynarodowym festiwalu reklamowym Cannes Lions 2007.

Podczas konferencji poznamy laureatów konkursu Media Trendy. Do tej pory przyznano w jego ramach już trzy nagrody specjalne: dla Tomasza Lisa, jako Człowieka Mediów, portalu nasza-klasa.pl uznanego za Medium Roku i dla dziennika "Polska", którego pojawienie się na rynku medialnym ogłoszono Wydarzeniem Roku.

Konferencja odbędzie się 10 marca w hotelu Sheraton. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureatów konkursu Media Trendy odbędzie się wieczorem w Teatrze Polskim. Jednym z partnerów konferencji jest TVN24.

bgr//mat

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane