• rozwiń

Supertargi rozrywki elektronicznej

Największe na świecie targi gier i rozrywki komputerowej odbywają się właśnie w Lipsku. Na Games Cenvention nie liczy się wiek, ale dobra zabawa.

Otwarte dziś targi potrwają cztery dni. Zgromadzą ponad pięciuset wystawców i ponad 200 tys. fanów elektronicznej rozrywki. Ci ostatni grając mogą do woli wypróbować prezentowane przez producentów produkty, dla których z kolei jest to świetna promocja. - To lepsze niż Monopol czy kanasta - mówi entuzjasta cyfrowej zabawy Karin Martin. - Gry komputerowe, szczególnie gra w sieci, są o wiele bardziej rozwijające. Możesz bawić się z ludźmi z całego świata. Nie jesteś ściśnięty - dodaje.

Targi odbywają się po raz piąty. - Kiedy zaczynaliśmy, zarówno wystawców jak i odwiedzających było o ponad połowę mniej niż jest teraz - mówi jeden z organizatorów imprezy, Wolfgang Marzin.

Według Marzina tegoroczne targi mogą być przełomowe. - Pojawiło się mnóstwo nowości. To, co firmy oferują graczom jest wprost niewiarygodne - mówi.

prm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane