• rozwiń

"Super Express" ma nowego szefa

"Super Express" ma nowego szefa
Foto: TVN24 Foto: Super Express będzie miał nowe kierownictwo

Potwierdziły się nieoficjalne informacje portalu tvn24.pl. Redaktor naczelny "Super Expressu" Tomasz Lachowicz i jego zastępca Jerzy Sułowski niespodziewanie złożyli dziś wymówienia. Były już naczelny "Superaka" zostanie szefem wydawców w projekcie nowego dziennika wydawnictwa Polskapresse.

- W tej firmie osiągnąłem już wszystko. Nadszedł czas na zmiany - mówi nam Lachowicz. W "SE" pracował od 1994 roku. Według naszych nieoficjalnych informacji przechodzi do nowego projektu dziennika wydawnictwa Polskapresse. Zostanie tam szefem wydawców. Ma nadzorowa pracę redaktorów prowadzących gazetę.
W komunikacie wydawcy "SE" poinformowano, że "Tomasz Lachowicz nie pełni już funkcji redaktora naczelnego >>SE<<. Obie strony, wydawca i naczelny, zgodnie postanowiły nie kontynuować współpracy". Pełniącym obowiązki redaktora naczelnego został Stanisław Drozdowski, były szef "Gazety Wrocławskiej", a wcześniej m.in. w latach 1991-2004 dziennikarz "Gazety Robotniczej". "Zatrudnienie Drozdowskiego, to kolejny etap zmian w ścisłym kierownictwie wydawnictwa, realizowany od momentu powołania nowego zarządu" - pisze w komunikacie gazeta.

Lachowicz był szefem gazety od marca 2006 roku.

"SE" jest ogólnopolskim tabloidem. W kwietniu " jego sprzedaż wyniosła 197 tys. egz. i była o 5,29 proc. mniejsza niż kwietniu 2006 roku.

Mateusz Sosnowski

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane