• rozwiń

Sprawdź, gdzie będziesz mógł zarobić w święta

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie w Wigilię działać nie będzie. Mimo to polscy inwestorzy mogą handlować bez odpoczynku. Swoje pieniądze będą mogli pomnażać na 11 światowych parkietach, które będą otwarte.

Zamiast przygotowywać się do wigilijnej kolacji - inwestorzy w niektórych krajach będą mieli pracowity dzień. Otwarte będą parkiety azjatyckie: chiński, hongkoński i japoński. Działać będą także giełdy w Australii, Turcji, Indiach, Rosji i Kanadzie.

Trzy giełdy będą czynne tylko przez kilka godzin - krótsze sesje zaplanowano w Wielkiej Brytanii, Francji i USA.

W pierwszy dzień świąt otwarte będą giełdy chińska i japońska. Będzie także można obserwować notowania rosyjskich i tureckich indeksów.

Również w Sylwestra będzie działo kilkanaście giełd. Poza polską - będą to parkiety: australijski, chiński i hongkoński. Zarówno sesja w Polsce, jak i Hong Kongu będzie skrócona. Normalne sesje odbędą się natomiast w Rosji, Turcji, Szwecji, Szwajcarii, a także w Hiszpanii, Kanadzie i USA. Giełdy we Francji i Wielkiej Brytanii będą działały do wczesnego popołudnia.

bgr ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane