• rozwiń
  • WIG20 2365.30 -0.19%
  • WIG30 2702.63 -0.08%
  • WIG 60372.28 -0.06%
  • sWIG80 11521.06 +0.10%
  • mWIG40 4117.99 +0.42%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 13:12

Dostosuj

Sms-y mocniejsze od aplikacji na smartfony. "Łatwiej dotrzeć do klienta"

Sms-y mocniejsze od aplikacji na smartfony. "Łatwiej dotrzeć do klienta"
Foto: sxc.hu Foto: Według branżowych szacunków, w najbliższych latach liczba wysyłanych sms-ów nadal będzie rosnąć

Możliwości reklamowania się w smartfonach przybywa, ale firmy ze wszystkich branż nadal garną się do sms-ów - pisze środowy "Puls Biznesu".

Wyrastające jak grzyby po deszczu smartfonowe aplikacje mogą być nową ziemią obiecaną komunikacji i marketingu, ale do komórek w kieszeniach Kowalskich wciąż łatwiej dotrzeć za pomocą starego, dobrego sms-a.

Więcej sms-ów

Na to przynajmniej wskazują wyniki badan konsumentów oraz firm reklamujących się w kanale mobilnym, przeprowadzonych na potrzeby raportu "Komunikacja SMS w Polsce 2013" i jego biznesowego suplementu przez serwis Platforma SerwerSMS.pl.

Według branżowych szacunków, w najbliższych latach liczba wysyłanych esemesów nadal będzie rosnąć, mimo przerzucania się konsumentów - zwłaszcza młodszych - na mobilne komunikatory.

Przez sms-y najczęściej kontaktują się z klientami firmy z branż: telekomunikacyjnej, ochrony zdrowia, finansowej i odzieżowej.

Jednocześnie co trzeci Polak deklaruje, że nie ma nic przeciwko esemesom z informacjami o promocjach w sklepach czy punktach usługowych, z których korzysta - najchętniej z branż: odzieżowej, spożywczej oraz AGD i RTV.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane