• rozwiń
  • WIG20 2226.15 -0.42%
  • WIG30 2523.50 -0.33%
  • WIG 58619.73 -0.34%
  • sWIG80 11588.54 +0.14%
  • mWIG40 3737.56 -0.57%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:02

Dostosuj

"Satelitarny Oscar" dla TVN Med

"Satelitarny Oscar" dla TVN Med
Foto: TVN24.pl Foto: TVN Med doceniony

Uroczysta gala w Wenecji, międzynarodowe jury i 34 najlepsze programy satelitarne w Europie - a wśród nich polski TVN Med. Kanał otrzymał specjalne wyróżnienie w kategorii kultura i edukacja.

Nagroda Hot Bird to najważniejsze wyróżnienie przyznawane w dziedzinie produkcji kanałów telewizyjnych emitowanych drogą satelitarną i za pomocą platform cyfrowych. Międzynarodowe jury, złożone z recenzentów telewizyjnych największych gazet europejskich i przedstawicieli organizacji zrzeszających telewizje satelitarne, po zapoznaniu się z ofertą wszystkich kanałów, wybiera najlepsze które przechodzą do finału.

W tym roku oprócz TVN Med, zakwalifikowano także inne kanały Grupy TVN: Discovery Historia oraz TVN24. Uzasadniając swój werdykt jury podkreśliło kreatywność, oryginalność i jakość programów produkowanych przez finalistów.

- Bardzo cieszymy się z nagrody, zwłaszcza, że do konkursu zostało zgłoszonych ponad 120 kanałów tematycznych. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że chociaż tworzymy telewizję dla wąskiej grupy odbiorców, robimy to na najwyższym poziomie - tłumaczy Agnieszka Szczepaniak, dyrektor TVN Med.

Organizatorzy przyznali, że tegoroczna edycja "Satelitarnych Oscarów" stała na bardzo wysokim poziomie. - W ciągu dziesięcioletniej historii konkursu obserwujemy w całej Europie niespodziewanie szybki rozwój kanałów tematycznych - powiedział Giuliano Berretta, szef firmy Eutelsat Communications.

W tym roku odbyła się już X edycja konkursu organizowanego przez Eutelsat – jednego z trzech największych operatorów satelitarnych na świecie. Nagrody przyznawane są w jedenastu kategoriach.


TVN Med to 24 godzinny telewizyjny kanał tematyczny skierowanej do lekarzy. Dzięki tej inicjatywie medycy w Polsce mają możliwość darmowego, interaktywnego doskonalenia zawodowego.


bgr

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane