• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Rydzyk phone

Rydzyk phone
Foto: TVN24 Foto: Ojciec Rydzyk będzie prowadził nowy interes?

Czy rynek telefonów komórkowych jest już nasycony? Wydawałoby się, że tak. Istnieje jednak ogromna kilkumilionowa nisza. To słuchacze Radia Maryja, którzy w większości nie korzystają jeszcze z telefonów komórkowych. Dostrzegł to inwestor giełdowy Roman Karkosik i razem z o. Tadeuszem Rydzykiem chcę stworzyć sieć telefonii katolickiej.

Znany inwestor giełdowy Roman Karkosik postanowił zainwestować w telefonię katolicką. Rynek klientów ma zapewnić o. Tadeusz Rydzyk, za pośrednictwem Radia Maryja - donosi "Parkiet". Gazeta zapowiada, że Roman Karkosik oraz ojciec Tadeusz Rydzyk, szef Radia Maryja, będą współpracować przy budowaniu pozycji rynkowej nowego operatora telefonii komórkowej w oparciu o aktywa CenterNetu.

CenterNet to firma należąca do NFI Midas, kontrolowanego przez Karkosika. Radio Maryja, a także inne media kierowane przez o. Rydzyka, mają zapewnić dostęp do klientów.

Cztery miliony potencjalnych klientów

Toruńska rozgłośnia ma - według różnych badań - od miliona do blisko czterech milionów słuchaczy. W dużej części są to osoby starsze, które jeszcze nie korzystają z telefonii komórkowej. Jednocześnie -jak wykazują ostatnie badania - słuchacze Radia Maryja to osoby lepiej wykształcone i więcej zarabiające niż jeszcze kilka lat temu.

- Tego typu modele biznesowe sprawdzają się na Zachodzie - powiedział "Parkietowi" Roman Karkosik.

rh/el

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane