• rozwiń

Ryanair od dzisiaj obniża opłaty za bagaż nadawany na lotnisku

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

Od niedzieli pasażerowie taniej linii lotniczej Ryanair będą płacić mniej za nadanie bagażu na lotnisku. Zamiast 60 zapłacą 30 euro. Obniżka cen to kolejne ułatwienie, które czeka osoby latające z Ryanair.

Do tej pory pasażerowie, którzy nadawali bagaż na lotnisku musieli zapłacić 60 euro. Teraz ta opłata będzie o połowę niższa. Mniej o 10 euro zapłacimy za nadanie bagażu już przy wejściu na pokład samolotu. Wcześniej trzeba było za to zapłacić 60.

Klient nasz pan

Władze koncernu próbują zerwać z wizerunkiem linii lotniczych mało przyjaznych pasażerowi. Dlatego w ostatnim czasie wprowadzono liczne ułatwienia. Ryanair uruchomił m.in. nową stronę internetową. Teraz, aby zarezerwować lot, wystarczy pięć kliknięć, wcześniej - aż 17. Pasażerowie, którzy wybrali już lot mają teraz 24 godziny na poprawienie błędów w rezerwacji.

Za opłatą (5-10 euro) pasażerowie mogą wybrać miejsca w samolocie i złożyć rezerwacje tak, aby siedzieć obok swoich towarzyszy podróży. Pasażerowie mogą również skorzystać z usługi My Ryanair, która pozwoli odnaleźć najtańszy bilet na określonej trasie.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane