• rozwiń
  • WIG20 2205.02 +0.56%
  • WIG30 2505.93 +0.53%
  • WIG 58297.28 +0.55%
  • sWIG80 11628.87 +0.43%
  • mWIG40 3820.31 +0.62%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Rozdano "Diament" dla najlepszych firm

"Diamenty" rozdane. Podczas 16. Wielkiej Letniej Gali BCC liderzy polskiego biznesu odebrali nagrody z rąk ministra gospodarki Piotra Woźniaka. Oceniany był nie tylko ich wynik ekonomiczny, ale także min. zaangażowanie w działalność charytatywną.

- Należy zmieniać system podatkowy, eliminować z życia publicznego brak zaufania do ludzi interesu, dzielić się z biednymi - mówił podczas otwarcia gali prezydent BCC Marek Goliszewski.

Następnie najlepszym polskim firmom i ich szefom wręczono Diamenty do Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu. Pośród wyróżnionych były firmy, które otrzymały Diamenty po raz pierwszy, ale też takie które zostały wyróżnione ósmy a nawet dziewiąty raz. Wśród tych pierwszych znalazły się min. Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi, Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ANATEX z Białegostoku, Polska Grupa Farmaceutyczna z Łodzi. Ósme Diamenty otrzymały m.in. Gold Drop, firma z Limanowej, producent środków czystości i najbardziej nowoczesna i najszybciej rozwijająca się firma w branży aluminiowej Grupa Kęty. Najwięcej Diamentów, bo aż dziewięć, mają teraz Commercial Union Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie oraz Grupa Lotos.

Jak podało jury konkursu, przy przyznaniu wyróżnień brano pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również jakość i nowoczesność produktów, a także zaangażowanie w działalność charytatywną.

BCC to prestiżowy klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców. Zrzesza ponad 1200 głównie prywatnych firm, reprezentowanych przez blisko 2 tys. przedsiębiorców, obracających kapitałem ponad 200 mld zł i zatrudniających 600 tys. pracowników.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane