• rozwiń
  • WIG20 2226.15 -0.42%
  • WIG30 2523.50 -0.33%
  • WIG 58591.92 -0.38%
  • sWIG80 11603.05 +0.27%
  • mWIG40 3740.69 -0.48%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Roman Młodkowski i TVN CNBC najlepsi!

Roman Młodkowski i TVN CNBC najlepsi!
Foto: TVN CNBC BIZNES Foto: TVN CNBC Biznes wniosła nowa jakość informacji ekonomicznej

Programy Romana Młodkowskiego i kanału TVN CNBC Biznes zostały wyróżnione w rankingu telewizyjnych programów ekonomicznych branżowego miesięcznika Press.

W jury zasiadło 15 dziennikarzy gospodarczych, którzy obejrzeli 10 wskazanych przez Press programów ekonomicznych. Punkty były przyznawane w czterech kategoriach: pomysł, realizacja, warsztat, adresat. Na dziesięć pierwszych miejsc aż połowę zajęły programy Romana Młodkowskiego i kanału TVN CNBC Biznes!

TVN CNBC wziął całe podium!

Pierwsze miejsce zajął magazyn „Firma”, który został oceniony jako najlepszy program ekonomiczny w Polsce. Zaraz za nim znalazł się program „Fakty Ludzie Pieniądze”, uznany za najlepszą propozycję dla widzów szukających najświeższych, rzetelnych informacji giełdowych i poradnikowych. Na czwartym miejscu uplasował się „Bilans tygodnia” jako program dla każdego, kto choć trochę interesuje się gospodarką. Autorem wszystkich trzech programów jest Roman Młodkowski.

Produkcja kanału TVN CNBC Biznes program „90 minut” znalazł się na trzecim miejscu m.in. za dobrą publicystykę ekonomiczną. Z kolei magazyn „Reporterzy”, weekendowy program podsumowujący ekonomiczne wydarzenia tygodnia, uplasował się na szóstym miejscu w rankingu.

Konkurencyjne programy TVP Info, TVP 1 i TV Biznes zajęły dalsze miejsca.

mwr/korv

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane