• rozwiń

Rok po Euromajdanie. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Rok po Euromajdanie. 
Wieczór w TVN24 Biznes i Świat
Foto: Parlament Europejski Foto: Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Ukraina rok po Euromajdanie. Jak zmieniło się podejście Europy do konfliktu na Ukrainie i co teraz powinna zrobić Unia? O tym w programie "Świat" porozmawiamy z Danutą Hübner, byłą europosłanką i minister ds. europejskich.

"Epicentrum"

W programie także o testach pierwszego robota odpowiedzialnego za bezpieczeństwo obywateli, który posiada kamery, a nawet receptory zapachu.

A także o najbardziej znienawidzonym domu na Słowacji, którego właścicielka od 14 lat doprowadza do szału sąsiadów puszczając muzykę na pełny regulator. Gośćmi programu będzie prawnik Piotr Schramm i pisarka Krystyna Kofta.

"Świat"

Minął rok od pierwszych protestów na ukraińskim Majdanie. Wraz z Danutą Hübner, porozmawiamy o tym, jak zmieniło się podejście krajów Zachodu do wydarzeń na Ukrainie.

"Bilans" i "24 godziny"

Z kolei w "Bilansie" o 21.40 podsumujemy wydarzenia na rynkach. Wydarzenia w Polsce i na świecie omówimy o 22.00 w programie "24 godziny".


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane