• rozwiń
  • WIG20 2229.92 -0.18%
  • WIG30 2531.47 0.00%
  • WIG 58851.05 +0.17%
  • sWIG80 11605.03 +0.29%
  • mWIG40 3797.96 +1.36%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Temat: Ukraina

Relacja z Kijowa na żywo w TVN24 Biznes i Świat! Specjalne wydania magazynów "Świat" i "24 godziny"

Foto: PAP/EPA Foto: Specjalne wydanie magazynu "Świat" o godz. 20, tylko na antenie TVN24 Biznes i Świat

Kryzys na Ukrainie zaostrza się, są ofiary śmiertelne, na ulicach Kijowa dochodzi do reguralnych starć między siłami bezpieczeństwa a demonstrantami. TVN24 Biznes i Świat cały czas na żywo relacjonuje wydarzenia z ogarniętego zamieszkami Kijowa. Dramatyczne wydarzenia komentować będą goście specjalnych wydań magazynów "Świat” i „24 godziny”, całkowicie poświęconych kryzysowi na Ukrainie.

W Kijowie na nowo wybuchły antyrządowe zamieszki. Według najnowszych doniesień w starciach między manifestantami a siłami bezpieczeństwa zginęło co najmniej dziewięć osób.

Opozycjoniści broniący Majdanu ogłosili mobilizację. Wzywają do stawienia się zdolnych do walki ze służbami bezpieczeństwa. Nakazano ewakuację osób starszych, kobiet i dzieci. To najpoważniejsze zamieszki w tym kraju od 23 stycznia.

TVN24 Biznes i Świat na żywo relacjonuje sytuację w Kijowie. Trwa program specjalny, w którym zaproszeni do studia eksperci oraz reporterzy TVN24 na bieżąco komentują wydarzenia ze stolicy Ukrainy.

Specjalne wydania magazynów

W specjalnym wydaniu magazynu "Świat" o godz. 20.00 gościem Bartosza Węglarczyka będą m.in. Witalij Portnikow, ukraiński dziennikarz oraz Jarosław Ćwiek-Karpowicz z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, komentator TVN24 Biznes i Świat.

Z kolei w magazynie "24 godziny" o godz. 22:00 gośćmi Katarzyny Werner i Roberta Stanilewicza będą m.in.: Stanisław Ciosek, były ambasador RP w Moskwie, Wawrzyniec Smoczyński - Polityka Insight oraz Kazimierz Krupa, redaktor naczelny magazynu "Forbes"

Najnowsze informacje przedstawiamy także minuta po minucie.

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane