• rozwiń
  • WIG20 2158.94 -0.47%
  • WIG30 2459.33 -0.39%
  • WIG 57502.14 -0.29%
  • sWIG80 11763.70 +0.51%
  • mWIG40 3786.21 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-29 17:15

Dostosuj

Raport z zagłuszania utajniony

Raport z zagłuszania utajniony
Foto: TVN24 Foto: Pielęgniarki twierdziły, że w czasie protestu pod kancelarią, nie mogły rozmawiać przez telefon

Raport przygotowany przez Polkomtel w sprawie zagłuszania pielęgniarek nie zostanie opublikowany - poinformował operator Plus GSM.

(KACZYŃSKI: PIELĘGNIARKI BYŁY ZAGŁUSZANE)

Jak stwierdził starszy specjalista ds. mediów w Polkomtel Adam Suchenek raport dotyczący wycofania skargi złożonej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej nt. użycia sprzętu zagłuszającego podczas czerwcowego protestu pielęgniarek, będzie przeznaczony do użytku wewnętrznego firmy i nie zostanie opublikowany.

Jeszcze w sobotę prezes Polkomtelu Adam Glapiński zapowiedział, że na poniedziałek firma przygotuje wewnętrzny raport w tej sprawie. Nie wiadomo dlaczego firma zdecydowała, że go nie ujawni.

Kilka dni temu "Dziennik" poinformował, że skarga do UKE została wysłana 22 czerwca o godz. 11.08, ale po trzech godzinach protest został wycofany.

Wszystko zbada prokuratura

Z informacji rzeczniczki warszawskiej Prokuratury Okręgowej Renaty Mazur wynika, że trwają czynności sprawdzające w postępowaniu zapoczątkowane przez doniesienie w tej sprawie, które wpłynęło od szefa MSWiA, Grzegorza Schetyny. Postępowanie sprawdzające poprzedza decyzję prokuratury, czy wszcząć formalne śledztwo, czy tego odmówić.

Przetasowania w Polkomtelu

Na środę zaplanowano posiedzenie rady nadzorczej Polkomtelu, która ma się zająć zmianami w zarządzie. W poniedziałek "Newsweek" doniósł, że na stanowisko prezesa spółki ma powrócić Jarosław Bauc, który był już prezesem Polkomtelu od 1 lutego 2006 do lipca 2007. Następnie funkcję tę objął Adam Glapiński, bliski współpracownik Lecha Kaczyńskiego.

mwr//mat

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane