• rozwiń
  • WIG20 2212.15 +1.32%
  • WIG30 2500.06 +1.21%
  • WIG 57986.45 +0.99%
  • sWIG80 11453.40 +0.21%
  • mWIG40 3649.14 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Radio Zet ma nowego szefa

Radio Zet ma nowego szefa
Foto: EN Foto: Mateusz Kirstein został nowym szefem Radia ZET

O zmianie szefa Radia Zet mówiło się już od dawna. Teraz stacja oficjalnie potwierdziła, że nowym redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Radia Zet został Mateusz Kirstein, dyrektor programowy sieci Chilli Zet i bliski współpracownik dotychczasowego szefa Zetki Roberta Kozyry. Mimo zapowiedzi, właściciel stacji zrezygnował z ogłaszania ogólnopolskiego konkursu na to stanowisko.

Od piątku Mateusz Kirstein łączy funkcję w Radiu Zet ze stanowiskiem w Chili Zet.

Dotychczasowy szef Radia Zet Robert Kozyra pozostanie prezesem stacji do końca sierpnia. Od 1 września Kozyra wejdzie do Zarządu EUROZET, gdzie będzie odpowiadać za projekty rozwojowe tej grupy na rynku telewizyjnym i multimediów.

Kim jest nowy szef Zetki?

Mateusz Kirstein jest związany z Grupą Eurozet od 11 lat. Wcześniej był dyrektorem programowym Planety i Radiostacji.

Mimo zapowiadanego konkursu na stanowisko dyrektora programowego Radia Zet, zarząd EUROZET wycofał się z tego pomysłu i mianował Kirsteina.

- Mateusz Kirstein jest bardzo utalentowanym menedżerem, który doskonale zna i czuje radio - uzasadniła prezes Monika Bednarek. Jak dodała, wizja rozwoju Radia Zet, którą przedstawił zarządowi Kirstein oraz konkretny i merytoryczny plan biznesowy - "to świeże marketingowe spojrzenie".

Sam Kirstein podkreśla, że nowa rola to dla niego "wielkie wyzwanie". - Czuję radość i jeszcze większą odpowiedzialność - stwierdził.

mon/mlas

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane