• rozwiń

Puls chce zagrozić dużym graczom

Puls chce zagrozić dużym graczom
Foto: www.pulstv.pl Foto: Nowa ramówka stacji 28 października

Krzysztof Ziemiec i Katarzyna Trzaskalska mają zapewnić oglądalność "nowemu" Pulsowi. Zarząd liczy, że stacja osiągnie rentowność do czerwca 2009. Przedstawiciele 'Pulsu", która od 28 października rusza z nową ramówką, zapowiadają walkę z "dużymi graczami".

- Chcemy przedstawić atrakcyjną dla polskich widzów ofertę programową, która będzie alternatywą dla obecnej rynkowej oferty, będąc jednocześnie propozycją dla całej rodziny - zapowiada Farrell Meisel. Prezes zarządu TV Puls nie powiedział, ile dokładnie wyniosą inwestycje szacowane na miliony złotych. Nie zdradził również ile do tej pory zainwestowano w stację, której 35 proc. należy do News Corporation australijskiego potentata medialnego Ruperta Murdocha.

Również Dariusz Dąbski, przewodniczący rady nadzorczej TV Puls mówił o ambitnych planach stacji. - Żeby móc konkurować z dużymi graczami, nie liczymy na 1 proc. oglądalności, ale na więcej. Myślę, że do końca 2008 roku uda nam się prześcignąć TV4 - powiedział. Oglądalność TV Puls dziś wynosi ok. 0,6 proc. Według danych TNS OBOP, TV4 była we wrześniu na siódmej pozycji na rynku telewizyjnym, a jej oglądalność wyniosła 2,15 proc.

Jednym ze sztandarowych programów nowej stacji ma zostać serwis informacyjny "Puls Raport". W dni powszednie program będą prowadzić Katarzyna Trzaskalska i Krzysztof Ziemiec. W weekendy gospodarzami będą Katarzyna Olubińska i Piotr Maślak. Główne wydanie programu "Puls raport" emitowane będzie o godz. 19.30. Zespół reporterski tworzy 12 reporterów. Wśród nich są Tomasz Lipko (wcześniej w "Wiadomościch" TVP1), Marcin Wikło (wcześniej w TVN24), Jarosław Olechowski (wcześniej w Rzeczpospolitej) i Marek Pyza (wcześniej w Radiu Tok FM). Serwisem informacyjnym TV Puls kieruje Amelia Łukasiak.

prm

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane