• rozwiń

Przetestuj mytribe, udoskonal go

Przetestuj mytribe, udoskonal go
Foto: mytribe.com Foto: Nowy komunikator społecznościowy już do ściągniecia

Pierwszy polski komunikator społecznościowy - mytribe - został udostępniony w internecie. W sieci jest do ściągnięcia wersja beta, a użytkownicy mogą zgłaszać propozycje poprawek.

Serwisy społecznościowe, również w Polsce, cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy korzystają często z kilku nich jednocześnie, obsługując jednocześnie konta mailowe, czytając blogi, czy używając komunikatorów. Onet stworzył prostą i bezpieczną aplikację, o której można powiedzieć, że rozpoczyna nową kategorię komunikatorów społecznościowych.

Łukasz Wejchert, prezes Grupy Onet.pl

Mytribe to pierwszy w Polsce komunikator społecznościowy. Ma zintegrować w sobie różne usługi sieciowe i ułatwić korzystanie z nich. Chodzi o serwisy społecznościowe, komunikatory, konta pocztowe, blogi czy kanały RSS.

Starczy jedno logowanie

Po skonfigurowaniu programu wystarczy jedno logowanie - do konta w aplikacji - żeby na bieżąco śledzić wszystkie swoje konta na poszczególnych portalach. Mytribe sam loguje się do wybranych przez użytkownika serwisów. Sam jest również komunikatorem, który pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie kontakty i rozmawiać z użytkownikami innych komunikatorów takich jak Gadu-Gadu, Tlen i inne.

- Serwisy społecznościowe, również w Polsce, cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy korzystają często z kilku nich jednocześnie, obsługując jednocześnie konta mailowe, czytając blogi, czy używając komunikatorów. Onet stworzył prostą i bezpieczną aplikację, o której można powiedzieć, że rozpoczyna nową kategorię komunikatorów społecznościowych – mówi Łukasz Wejchert, prezes Grupy Onet.pl.

Na razie beta

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w języku polskim i angielskim pod adresem www.mytribe.com. Na razie można przetestować wersję beta, a użytkownicy swoje uwagi i propozycje poprawek mogą zgłaszać za pomocą Sugester.pl (wersja PL) i UserVoice.com (wersja EN).

- Mytribe, to pierwsza taka aplikacja w Polsce i jedna z pierwszych na świecie. Niebawem udostępnimy wersję na Maca i Linuxa (teraz dostępna jest tylko wersja dla Windows - red.). Wtyczki obsługujące poszczególne serwisy udostępniane są na otwartej licencji, co umożliwia rozwijanie ich, a także tworzenie całkowicie nowych. Dzięki temu każdy, nawet mniejszy serwis będzie mógł stworzyć plugin do mytribe – deklaruje Marcin Malinowski, Dyrektor Zarządzający Działem New Business Development Grupy Onet.pl.

//kdj/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane