• rozwiń
  • WIG20 2235.52 -0.59%
  • WIG30 2531.97 -0.67%
  • WIG 58816.98 -0.55%
  • sWIG80 11572.11 -0.16%
  • mWIG40 3758.82 -0.57%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

"Przekrój" razem z "Wprost"?

"Przekrój" razem z "Wprost"?
Foto: TVN24.pl Foto: Tygodniki mogą mieć wkrótce wspólnego właściciela

Właściciel tygodnika "Przekrój" Grzegorz Hajdarowicz od kilku dni rozmawia z przedstawicielami AWR "Wprost" w sprawie kupna tygodnika "Wprost" – informuje Presserwis.

Źródła, zbliżone do właścicieli obu wydawnictw, na które powołuje się Presserwis, twierdzą, że rozmowy są na tyle zaawansowane, iż mogą rozstrzygnąć się końca roku. – Obie strony są zainteresowane, by transakcję sfinalizować jak najszybciej. Spotykają się od kilku dni i każdy dzień może przynieść rozstrzygnięcie – mówi osoba zbliżona do zarządu AWR ”Wprost”.

Grzegorz Hajdarowicz jest właścicielem Wydawnictwa ”Przekrój”, do którego należy tygodnik ”Przekrój” i miesięcznik ”Sukces”. Pierwszy tytuł kupił w sierpniu od Edipresse Polska SA, a drugi - miesiąc później - od Zbigniewa Jakubasa.

Wśród zainteresowanych kupnem ”Wprost” wymieniało się ostatnio Platformę Mediową Point Group SA, wydawcę m.in. miesięczników ”Film” i ”Machina”, oraz holding Infor PL. Amadeusz Król, prezes zarządu AWR ”Wprost”, nie chce komentować informacji o prowadzonych rozmowach ze względu na dobro procesu inwestycyjnego.

bgr ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane