• rozwiń

Prostytutki gotowe na Euro 2012

Prostytutki gotowe na Euro 2012
Foto: TVN24 Foto: Policja nie robi nic by zatrzymać handel ludźmi - alarmuje "Polska"

W Warszawie nie mamy stadionu, obwodnicy, drugiej linii metra, ani lotniska w Modlinie. Na razie nie zawodzą tylko przedstawicielki najstarszego zawodu świata, które już zarabiają na mistrzostwach europy w piłce nożnej - uważa "Życie Warszawy".

Wielkie imprezy sportowe ściągające miliony fanów, głównie mężczyzn, z całego świata. To łakomy kąsek dla całego sex-biznesu. Więc biznes zaczyna się kręcić.

"Zapraszamy kibiców", "Przygotowania czas zacząć", "Zadbamy o waszą kondycję" "Zróbmy to", "Tylko trochę przyjemności", "Czy chcesz zagrać?", "Potrenujmy teraz razem" - to tylko niektóre ze sloganów reklamowych domów publicznych, skierowanych do fanów piłki nożnej. Żeby nie było wątpliwości na zdjęciach są dziewczyny w stroju topless trzymające piłkę, napis Euro 2012 i numery telefonów. Ulotki są też w wersji angielskiej.

Pierwsze z nich pojawiły się za wycieraczkami samochodów zaparkowanych w Warszawie przy ul. Podwale, a także w okolicach Starego Miasta i na ulicach Śródmieścia.

Według rzecznika ratusza Tomasza Andryszczyka, ulotki reklamujące usługi seksualne, w dodatku adresowane do zagranicznych turystów, szkodzą wizerunkowi miasta. - Jest to problem, z którym kolejne władze Warszawy nie potrafiły dotąd sobie poradzić. Jedyne co teraz można zrobić, to złapać osobę wkładającą ulotki za wycieraczki na gorącym uczynku – mówi Andryszczyk.

Chociaż nie ma oficjalnych danych dotyczących liczby prostytutek i działających domów publicznych, to przyjmuje się jednak, że w Warszawie prostytucją zajmuje się 25 tys. kobiet. Na Mistrzostwa Europy będzie ich jeszcze więcej. Na ostatni mundial do Niemiec zjechało 40 tys. "cór Koryntu". Wszystko wskazuje na to, że u nas będzie podobnie. Przyjadą głównie z Bułgarii, Rumunii i krajów byłego Związku Radzieckiego - pisze gazeta.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane