• rozwiń

Prokom pozbywa się Polnordu wraz z osiedlem

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

Prokom Investments wraz z podmiotem zależnym Osiedle Wilanowskie chce sprzedać cały posiadany przez siebie pakiet 25,7 proc. akcji Polnordu - podał Polnord w komunikacie.

"Powyższa decyzja została podjęta z uwzględnieniem analiz możliwych opcji strategicznych dla Prokomu oraz deklarowanego przez inwestorów branżowych oraz finansowych zainteresowania nabyciem posiadanego bezpośrednio i pośrednio przez Prokom pakietu akcji spółki" - napisano w raporcie.

Wszystko zależy od ceny

Doradcą finansowym Prokomu w tym procesie będzie Ipopema Securities. -"Prowadzony przez Ipopema Securities SA proces pozyskania dla spółki nowego inwestora będzie skoncentrowany w szczególności na inwestorach branżowych oraz wyspecjalizowanych w inwestowaniu w sektorze nieruchomości inwestorach finansowych, od których to grup inwestorów Prokom otrzymał potwierdzenie zainteresowania udziałem w potencjalnej transakcji nabycia całego posiadanego bezpośrednio i pośrednio przez Prokom pakietu akcji Polnord" - podano w komunikacie.

Ostateczna decyzja o sprzedaży będzie uzależniona od warunków ekonomicznych transakcji.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane