• rozwiń

Programy i seriale TVN teraz w twojej kieszeni

Programy i seriale TVN teraz w twojej kieszeni
Foto: TVN24 Foto: TVN Player rozszerza zasięg

Internetowa platforma TVN Player zwiększa zasięg. Teraz film lub odcinek ulubionego serialu będziemy mogli obejrzeć nie tylko na ekranach telewizorów, ale także w telefonach komórkowych, na tabletach, telewizorach podłączonych do internetu i konsolach.

Choć platforma TVN Player (www.tvnplayer.pl) działa zaledwie od 26 sierpnia, we wrześniu miała 775 tys. aktywnych użytkowników (dane Megapanel PBI/Gemius). Teraz ta liczba jeszcze wzrośnie.

Dostęp do bazy ponad 4,5 tys. materiałów filmowych TVN, można już uzyskać nie tylko z komputera, ale także za pomocą urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android (w przyszłości także Windows Phone i Samsung Bada), telewizorów z dostępem do internetu (marek Samsung, Sony, Panasonic, w niedalekiej przyszłości także Sharp, LG, Philips) oraz konsoli PlayStation 3.

Na wszystkich urządzeniach można skorzystać z tak samo wyglądającej aplikacji i logować się na to samo konto. Odcinek serialu zatrzymany na telefonie można zatem skończyć oglądać na telewizorze, bo platforma zapamięta, kiedy została wciśnięta "pauza".

Materiały na TVN Playerze są dostępne za darmo, pod warunkiem obejrzenia maksymalnie 90-sekundowej reklamy.

bgr//mat/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane