• rozwiń

Program szefa TVN CNBC uczy w Unii biznesu

Program szefa TVN CNBC uczy w Unii biznesu
Foto: TVN CNBC BIZNES Foto: "Firma" w Brukseli

Magazyn "Firma", którego gospodarzem jest dyrektor programowy TVN CNBC BIZNES Roman Młodkowski, pojechał do Brukseli. Program, który został wskazany jako jeden z najlepszych unijnych przykładów promowania przedsiębiorczości w telewizji, zostanie zaprezentowany w czasie panelu rozpoczynającego Pierwszy Europejski Tydzień Małych i Średnich Firm, organizowany przez Komisję Europejską.

Unijna impreza ma przede wszystkim wspierać ducha przedsiębiorczości w Europie i informować biznesmenów o tym, do jakiego wsparcia mają dostęp. Gospodarz "Firmy", Roman Młodkowski, weźmie udział w panelu, w czasie którego przedstawiciele mediów, ekonomiści i biznesmeni będą się zastanawiać nad rolą telewizji w promowaniu przedsiębiorczości.

Solidna "Firma"

Magazyn Firma - abecadło początkujących biznesmenów - był emitowany od 2003 roku, najpierw w TVN24, a później w TVN i TVN CNBC BIZNES. Program pokazuje jak założyć praktycznie każdy rodzaj przedsiębiorstwa - od budki z zapiekankami przez antykwariat do wytwórni cegieł.

Roman Młodkowski wskazuje na podstawowe i te bardziej szczegółowe aspekty prowadzenia każdego rodzaju działalności - wylicza koszty, rentowność; bada szanse, zagrożenia oraz mocne i słabe strony danego przedsięwzięcia. Każdy odcinek programu jest niemal gotowym biznesplanem. Wystarczy wdrożyć go w życie.

mkg ram

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane