• rozwiń
  • WIG20 2064.12 -0.69%
  • WIG30 2365.71 -0.84%
  • WIG 55227.60 -0.73%
  • sWIG80 11570.82 -0.55%
  • mWIG40 3756.24 -0.97%

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-16 17:15

Dostosuj

Program szefa TVN CNBC uczy w Unii biznesu

Program szefa TVN CNBC uczy w Unii biznesu
Foto: TVN CNBC BIZNES Foto: "Firma" w Brukseli

Magazyn "Firma", którego gospodarzem jest dyrektor programowy TVN CNBC BIZNES Roman Młodkowski, pojechał do Brukseli. Program, który został wskazany jako jeden z najlepszych unijnych przykładów promowania przedsiębiorczości w telewizji, zostanie zaprezentowany w czasie panelu rozpoczynającego Pierwszy Europejski Tydzień Małych i Średnich Firm, organizowany przez Komisję Europejską.

Unijna impreza ma przede wszystkim wspierać ducha przedsiębiorczości w Europie i informować biznesmenów o tym, do jakiego wsparcia mają dostęp. Gospodarz "Firmy", Roman Młodkowski, weźmie udział w panelu, w czasie którego przedstawiciele mediów, ekonomiści i biznesmeni będą się zastanawiać nad rolą telewizji w promowaniu przedsiębiorczości.

Solidna "Firma"

Magazyn Firma - abecadło początkujących biznesmenów - był emitowany od 2003 roku, najpierw w TVN24, a później w TVN i TVN CNBC BIZNES. Program pokazuje jak założyć praktycznie każdy rodzaj przedsiębiorstwa - od budki z zapiekankami przez antykwariat do wytwórni cegieł.

Roman Młodkowski wskazuje na podstawowe i te bardziej szczegółowe aspekty prowadzenia każdego rodzaju działalności - wylicza koszty, rentowność; bada szanse, zagrożenia oraz mocne i słabe strony danego przedsięwzięcia. Każdy odcinek programu jest niemal gotowym biznesplanem. Wystarczy wdrożyć go w życie.

mkg ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane