• rozwiń
  • WIG20 2226.71 -0.32%
  • WIG30 2525.01 -0.26%
  • WIG 58679.50 -0.12%
  • sWIG80 11620.50 +0.42%
  • mWIG40 3766.96 +0.54%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 15:33

Dostosuj

Temat: Ukraina

Program specjalny o sytuacji na Ukrainie w TVN24 Biznes i Świat

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

W TVN24 Biznes i Świat trwa wydanie specjalne programu poświęconego wydarzeniom na Ukrainie. Po zawarciu w piątek porozumienia między rządzącymi a opozycją sytuacja cały czas ulega zmianie. Parlament wybrał nowego przewodniczącego, prezydent opuścił Kijów, a była premier Julia Tymoszenko może wyjść na wolność. O tym, jakie mogą być skutki tych wydarzeń mówili zaproszeni do studia goście.

W sobotę od rana na antenie TVN24 Biznes Świat zaproszeni do studia goście komentują rozwój wydarzeń w Ukrainie po tym, jak prezydent Wiktor Janukowycz i opozycja zawarli porozumienie ws. wyjścia z kryzysu.

Co dalej z porozumieniem?

Zdaniem europosłanki PO Róży Thun, porozumienia z pewnością nie można nazwać "zgniłym". Tak mówi o nim ultranacjonalistyczne ugrupowanie Prawy Sektor z Majdanu, które żąda zerwania układu. - Wszędzie tam gdzie jest kompromis, sytuacja się poprawia - tłumaczyła Thun. Według niej nadszedł czas, by pomóc Ukrainie w gospodarczych reformach.

Według ostatnich informacji prezydent Wiktor Janukowycz udał się do Charkowa. Co w tej sytuacji zrobi ukraiński parlament? - Sytuacja robi się coraz bardziej dramatyczna - ocenił z kolei Jan Piekło, dyrektor Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej.

Nie zabraknie także specjalnych relacji reporterów TVN24 z Ukrainy: Piotra Świerczka i Michała Tracza. Sprawdzimy także, jak porozumienie zawarte między stroną rządową i opozycją, komentują Niemcy.

Także Soczi i Watykan

Sprawdzimy także, co dzieje się na igrzyskach w Soczi oraz w Watykanie, gdzie papież Franciszek podczas konsystorzu mianuje nowych kardynałów.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane