• rozwiń

Temat: Prezydent Bronisław Komorowski

Prezydent Komorowski przemawia w ONZ. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

Prezydent RP Bronisław Komorowski składa wizytę w Stanach Zjednoczonych. Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy rozmawiać o tym, czego można spodziewać się po jego jutrzejszym wystąpieniu w ONZ.

"Epicentrum"

W programie "Epicentrum" będziemy się zastanawiać, dlaczego bogaci wydają pieniądze na rzeczy, które przeciętnemu człowiekowi wydają się zupełnie zbędne, albo wręcz szalone? A także, ile warte są dane osobowe? Z jednej strony ludzie bronią swojej prywatności, a z drugiej nie mają problemów żeby dzielić się swoimi danymi.Będziemy również rozmawiać o tym, czy większa ilość wolnego czasu zwiększa naszą produktywność w pracy. Gości zapytamy także, czy charytatywność powinna nas dziwić.

Gośćmi programu będą: publicysta Piotr Gadzinowski oraz scenarzysta Cezary Harasimowicz. Początek programu o godz. 20:00.

"Świat"

W programie "Świat" będziemy komentować wizytę prezydenta Bronisława Komorowskiego w Stanach Zjednoczonych. Prezydent RP w czwartek o godz. 20.15 (polskiego czasu) będzie przemawiał podczas Sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych.

Dziś doradcę prezydenta ds. międzynarodowych prof. Romana Kuźniara spytamy, czego możemy się spodziewać po wystąpieniu Komorowskiego podczas 69. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. W czasie wizyty w amerykańskiego bazie Fort Bragg Komorowski spytany przez dziennikarzy stwierdził, że będzie mówił o potrzebie reformy ONZ.

Natomiast z Patrycją Sasnal z PISM będziemy również analizować kolejne ataki Stanów Zjednoczonych i państw koalicji na Państwo Islamskie.

"Bilans"

O godz. 21.40 w programie "Bilans" Robert Stanilewicz podsumuje dzień na rynkach i zajrzy na kończąca się sesję na amerykańskiej giełdzie.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" podsumujemy wydarzenia w Polsce i na świecie. Początek programu o godz. 22.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane