• rozwiń
  • WIG20 2105.88 -0.20%
  • WIG30 2409.13 -0.26%
  • WIG 56121.78 -0.15%
  • sWIG80 11637.53 +0.40%
  • mWIG40 3765.22 -0.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Poznaj autorytety polskiego biznesu

Poznaj autorytety polskiego biznesu
Foto: TVN CNBC BIZNES Foto: Poznaj autorytety polskiego biznesu

Znamy już listę osób związanych z gospodarką, ekonomią i biznesem, których nazwiska najczęściej wyszukują polscy internauci i w których prognozy i porady najchętniej wsłuchuje się polski biznes. Zestawienie przygotował instytut Think Tank działający przy Polskiej Radzie Biznesu, we współpracy z Gogle i Instytutem Monitorowania Mediów. TVN CNBC Biznes jest patronem rankingu.

Jest tylko jeden człowiek, którego przedsiębiorcy słuchają bezwzględnie: mentor i guru polskiej transformacji, Leszek Balcerowicz.

Szefowie polskich firm chętniej niż wielkich światowych postaci gospodarki nadstawiają ucha ku polskim ekonomistom. Za wiarygodność, nowatorskie idee i trafne prognozy cenią szczególnie Ryszarda Petru, prof. Witolda Orłowskiego i prof. Krzysztofa Rybińskiego.

Natomiast szef Pekao SA Jan Krzysztof Bielecki, prof. Andrzej Blikle i twórca potęgi Getinu Leszek Czarnecki to najbardziej wiarygodni liderzy w oczach polskiego biznesu . W pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych menedżerów znaleźli się też m.in. Wojciech Kruk, Maciej Witucki, Sławomir Lachowski i Paweł Olechnowicz.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane