• rozwiń
  • WIG20 2108.05 +0.10%
  • WIG30 2410.09 +0.04%
  • WIG 56118.92 -0.01%
  • sWIG80 11591.88 -0.39%
  • mWIG40 3756.04 -0.24%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Pożar w piwnicach UOKiK i KNF

Pożar w piwnicach UOKiK i KNF
Foto: TVN24 Foto: Pożar wybuchł w budynku przy stołecznym Placu Powstańsców Warszawy

Pracownicy Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów musieli zostać ewakuowani. W piwnicach budynku przy Placu Powstańców Warszawy wybuchł pożar. Nikt nie ucierpiał, ale zamieszanie w pracy obu instytucji było spore.

Ogień pojawił się krótko po godzinie 12 w piwnicach budynku przy Placu Powstańców Warszawy, gdzie swoje siedziby mają oba urzędy. Według wstępnych ustaleń pożar spowodowało zwarcie instalacji elektrycznej. Ewakuowani zostali pracownicy wszystkich instytucji zlokalizowanych w gmachu, m.in. oddziału banku PKO BP. Po godzinie 14 strażakom udało się całkowicie ugasić ogień.

- Sytuacja jest opanowana, ale pracownicy dziś nie wrócą już do swoich obowiązków - mówiła źniej na antenie TVN CNBC Biznes rzecznik UOKiK Małgorzata Cieloch. Jak tłumaczyła, w budynku było dość duże zadymienie.

Jak przyznała rzeczniczka, część archiwów Urzędu znajduje się w piwnicy tego budynku, ale nie ucierpiały one w wyniku pożaru.

Natomiast pracownicy Komisji Nadzoru Finansowego wrócili do pracy. - Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przez chwilę w jednej z trzech warszawskich lokalizacji, przy Placu Powstańców, byli ewakuowani, natomiast w tej chwili wracamy już do pracy. Normalnie wypełniamy swoje obowiązki - powiedział TVN CNBC Biznes rzecznik tej instytucji Łukasz Dajnowicz.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane