• rozwiń
  • WIG20 2233.87 +0.35%
  • WIG30 2531.47 +0.32%
  • WIG 58751.67 +0.22%
  • sWIG80 11571.42 -0.14%
  • mWIG40 3746.86 -0.06%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Powódź? TVN Warszawa pomaga warszawiakom

Powódź? TVN Warszawa pomaga warszawiakom
Foto: TVN Warszawa Foto: Reporter TVN Warszawa w Porcie Praskim

W trudnych dniach powodzi warszawiacy zyskują łatwiejszy dostęp do dodatkowego źródła informacji: telewizja TVN Warszawa od piątku w stolicy i okolicach jest dostępna w cyfrowym multipleksie DVB-T. Do odbioru potrzebny jest odpowiednio wyposażony telewizor, ale taką funkcję ma większość tych ostatnio sprzedawanych.

Zajmująca się nadawaniem programów radiowych i telewizyjnych firma Emitel w awaryjnym trybie uruchomiła w piątek emisję kanału TVN Warszawa w stołecznym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Jak tłumaczy, chodzi o zapewnienie warszawiakom dodatkowego kanału informacji związanego z zagrożeniem powodzią.

Program TVN Warszawa jest dostępny na kanale 48. Emisja ma charakter tymczasowy, według obecnych ustaleń będzie prowadzona do końca maja br.

Na kanale TVN Warszawa mieszkańcy mogą stale śledzić zagrożenia związane z przepływającą przez Warszawę falą kulminacyjną na Wiśle. Materiały telewizji trafiają też na znaną i naszym internautom stronę tvnwarszawa.pl.

Oprócz TVN Warszawa, Emitel w multipleksie DVB-T nadaje kanały TVN, Polsat, TV4 i TV Puls, oraz programy telewizji publicznej.

TVN

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane