• rozwiń
  • WIG20 2226.15 -0.42%
  • WIG30 2523.50 -0.33%
  • WIG 58622.10 -0.33%
  • sWIG80 11587.49 +0.13%
  • mWIG40 3749.04 -0.26%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Polskie firmy w USA. Uczą się, jak odnieść sukces w Dolinie Krzemowej

Polskie firmy w USA. Uczą się, jak odnieść sukces w Dolinie Krzemowej
Foto: sxc.hu Foto: Polskie przedsiębiorstwa poznają specyfikę prowadzenia biznesu w Dolinie Krzemowej

Od niedzieli trwa największa polska misja do Stanów Zjednoczonych - za ocean wybrało się ponad 200 rodzimych spółek i instytutów badawczych. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przygotowała specjalne działania dla firm, które biorą udział w Polsko-Amerykańskim Tygodniu Innowacji - informuje "Puls Biznesu".

Jednym z jego kluczowych wydarzeń będzie seminarium pt. "Jak odnieść sukces w Dolinie Krzemowej". Przy organizacji misji pracowały m.in. resorty spraw zagranicznych, nauki, gospodarki i środowiska.

Sukces w Dolinie Krzemowej

W programie odbywającego się w ramach misji Polsko-Amerykańskiego Tygodnia Innowacji (PATI) są m.in. fora gospodarcze, spotkania z potencjalnymi inwestorami i wizyty studyjne. Specjalną ofertę dla uczestniczących w nim firm opracowała PARP.

Pierwszym z kluczowych wydarzeń w ramach PATI będzie seminarium pt. "Jak odnieść sukces w Dolinie Krzemowej", które PARP organizuje we współpracy z WPHI w Waszyngtonie i Ministerstwem Gospodarki.

- Celem będzie zapoznanie polskich firm uczestniczących w misji ze specyfiką prowadzenia biznesu na zachodnim wybrzeżu USA, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości korzystania z zasobów ekosystemu innowacji Doliny Krzemowej - mówi Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane