• rozwiń

Polski biznes z brytyjskim kredytem

Polski biznes z brytyjskim kredytem
Foto: TVN24 Foto: Brytyjskie banki chcą przyciągnąć do siebie polskich biznesmenów

Brytyjskie banki chcą przyciągnąć polskich biznesmenów. Z myślą o nich przygotowują polskojęzyczne oferty skierowane do imigrantów, który chcą założyć na Wyspach własną firmę.

W najbliższych dniach na polskich klientów zamierza zwrócić się Lloyds TSB. To druga co do wielkości sieć banków w Wielkiej Brytanii. Wcześniej z myślą o przyciągnięciu polskich imigrantów procedurę zakładania kont uprościły m.in. banki Barclays i NatWest.

W ślad za nimi poszła największa sieć bankowa na wyspach - HSBC, która uruchomiła polskojęzyczny dział, po to by zaspokoić potrzeby polskich biznesmenów i przedsiębiorców. Oferta HSBC obejmuje m.in. bezpłatną konsultację, tanie przelewy gotówkowe i kredyt przyznawany zainteresowanym przy minimum formalności.

Do tej pory biznesmeni i imigranci z Polski, którzy przymierzali się do otwarcia własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii na ogół pożyczkę na rozkręcenie interesu zaciągali w Polsce. Jednak brytyjskie banki uświadomiły sobie, że jest to obiecujący segment rynku.

MPJ

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane