• rozwiń
  • WIG20 2233.87 +0.35%
  • WIG30 2531.47 +0.32%
  • WIG 58751.67 +0.22%
  • sWIG80 11571.42 -0.14%
  • mWIG40 3746.86 -0.06%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15 17:15

Dostosuj

Polskapresse bez Wróblewskiego

Polskapresse bez Wróblewskiego
Foto: polskatimes.pl Foto: Wróblewski pracował nad uruchomieniem dziennika "Polska"

Tomasz Wróblewski odszedł z zarządu Grupy Wydawniczej Polskapresse, wydawcy m.in. dziennika "Polska". - Nie mam tam już nic więcej do zrobienia - mówi Wróblewski, a Grupa nie komentuje zmiany.

Wróblewski swoją decyzję tłumaczy tym, że projekt nad którym pracował ("Polska") "doszedł do takiego punktu, że nie miał tam już nic więcej do zrobienia". - Polskapresse jest niezadowolona z tego, gdzie jest projekt. Złożyłem wypowiedzenie, zresztą właściciel też chciał się ze mną rozstać - dodał.

Opuszczony zarząd

Wróblewski w Polskapresse zajmował funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego. Po jego odejściu zarząd grupy skurczył się do dwóch osób: prezesem jest Dorota Stanek, wiceprezesem Grzegorz Haftarczyk.

Jak poinformowano w komunikacie prasowym, obowiązki Wróblewskiego w zarządzie przejmuje Dorota Stanek, a na dyrektora wydawniczego Polskapresse awansowała Izabela Marciniak, wcześniej szefowa działu wydawniczego.

Jego "Polska"

Wróblewski (wcześniej m.in. redaktor naczelny polskiej edycji "Newsweeka") został wiceprezesem Polskapresse w listopadzie 2006 r., kiedy grupa pracowała nad uruchomieniem dziennika "Polska". W Polskapresse odpowiadał m.in. za prowadzenie od strony wydawniczej oraz biznesowej nowych projektów grupy.

sm/mlas

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane