• rozwiń
  • WIG20 2229.92 -0.18%
  • WIG30 2531.47 0.00%
  • WIG 58851.05 +0.17%
  • sWIG80 11605.03 +0.29%
  • mWIG40 3797.96 +1.36%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Polska i Niemcy ramię w ramię? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Na co dziś czekamy? Wystąpienie Kopacz, Komorowskiego i Merkel Odtwórz: Na co dziś czekamy? Wystąpienie Kopacz, Komorowskiego i Merkel
Foto: PAP/EPA | Video: TVN24 BiS Foto: Dziś ważne wystąpienia prezydenta Bronisława Komorowskiego, premier Ewy Kopacz i kanclerz Niemiec Angeli Merkel | Video: Na co dziś czekamy? Wystąpienie Kopacz, Komorowskiego i Merkel

Premier Ewa Kopacz spotka się z kanclerz Angelą Merkel. Po 25 latach, od symbolicznego pojednania w Krzyżowej, otworzą wystawę  "Odwaga i pojednanie". W TVN24 Biznes i Świat będziemy transmitować uroczystości oraz wystąpienia Kopacz i Merkel.

W Krzyżowej premier Ewa Kopacz spotka się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Przywódcy Polski i Niemiec otworzą wystawę "Odwaga i pojednanie". Została ona przygotowana z okazji 25. rocznicy pojednania polsko-niemieckiego. Zaplanowane są wystąpienia Kopacz i Merkel, które będziemy transmitować na naszej antenie. W TVN24 Biznes i Świat będziemy zastanawiać się, co oznacza dzisiejsze spotkanie i co zmieniło się w stosunkach polsko-niemieckich, a także co jeszcze trzeba poprawić i zmienić.

Jesteśmy bezpieczni?

W TVN24 Biznes i Świat wraz z ekspertami będziemy również analizować poziom bezpieczeństwa Polski w obecnej sytuacji międzynarodowej. Czy Polska stanie się krajem, który będzie miał bezpośredni wpływ na tworzenie polityki bezpieczeństwa światowego. Na naszej antenie będziemy transmitować przemówienie prezydenta Komorowskiego na Warsaw Security Forum. Jego wystąpienie zaplanowano na  godz. 20:00.

Ile za mieszkanie?

W TVN24 Biznes i Świat będziemy również analizować obecna sytuację na rynku nieruchomości. Ekspertów zapytamy ile trzeba zapłacić za średniej wielkości mieszkanie, ile średnio przeznaczamy na jego utrzymanie. Sprawdzimy też co bardziej się opłaca; wynajem, a może kupno?

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane