• rozwiń

Player.pl wraca na PlayStation 3. Wkrótce także na PS4

Player.pl wraca na PlayStation 3. Wkrótce także na PS4

TVN podpisał z Sony Computer Entertainment Europe umowę o udostępnieniu aplikacji Player.pl na konsolach PlayStation. Serwis od dziś jest dostępny na PlayStation 3, data pojawienia się usługi na PlayStation 4 ma zostać podana wkrótce.

Aplikacja Player.pl pozwala użytkownikom PlayStation na dostęp do najpopularniejszych produkcji TVN, takich jak seriale „Lekarze” czy „Prawo Agaty” oraz materiałów nieemitowanych na antenie TV: „Lekarze nocą” (komediowe epizody i sekrety nocnych dyżurów z serialu „Lekarze”) czy ciąg dalszy kolejnych odcinków programu „Kuba Wojewódzki”.

Oprócz tego użytkownicy serwisu mogą oglądać m.in. popularne amerykańskie seriale: „Spartakus”, „Mistrzowie horroru”, czy „Miasto cudów. W ofercie dla dzieci i młodzieży znajdą się m.in. „Teletubisie”, „Inspektor Gadżet”, „Johnny Test”, „Superman”, „Batman” czy „Liga Sprawiedliwych”.

Większa swoboda

- Premiera Player.pl na PS4 i powrót usługi na PS3 jest bardzo ważnym momentem w rozwoju naszych usług VOD. Wprowadzamy Playera.pl na kolejnych platformach, by być dosłownie wszędzie tam, gdzie fani naszych treści - mówi Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu.

Player.pl pozwala na bezpłatny dostęp online do bogatej biblioteki seriali i programów telewizyjnych. Poza konsolami PlayStation jest dostępna m.in. na urządzeniach z systemem Android i iOS, w smart TV oraz za pośrednictwem dekoderów wybranych operatorów.

W kwietniu 2014 r. platformę Player.pl odwiedziło za pośrednictwem wszystkich urządzeń blisko 4,6 mln unikalnych użytkowników. Wg danych Megapanelu średni czas spędzony przez użytkownika na Player.pl w lutym 2014 r. wyniósł 7 godzin i 13 minut.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane