• rozwiń

PKO BP zawalczy o brytyjski rynek wspólnie z NatWestem

PKO BP zawalczy o brytyjski rynek wspólnie z NatWestem

Bank PKO BP podpisał w środę umowę o współpracy z brytyjskim bankiem NatWest. Celem współpracy jest oferowanie usług finansowych dla Polaków w Wielkiej Brytanii.

Pierwszą wspólnie oferowaną przez oba banki propozycją mają być darmowe przelewy z kont w NatWest na rachunki PKO BP w kwocie równej lub wyższej niż 100 funtów. Przelewy z PKO BP do NatWest będą bezpłatne, niezależnie od kwoty.

Z danych NBP wynika, że w 2006 roku Polacy pracujący za granicą, w tym w Wielkiej Brytanii, przysłali do Polski równowartość 6,5 mld euro. Według szacunków brytyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, w Wielkiej Brytanii pracuje ok. miliona Polaków.

NatWest ma już w swojej ofercie usługi dla polskich imigrantów. Rachunek bieżący - Welcome Account - z dostępem przez Internet i telefon obsługiwany jest w języku polskim. Umożliwia on Polakom pracującym w Wielkiej Brytanii realizować przelewy na rachunek rozliczeniowy w Polsce, z którego to rachunku wskazane osoby z rodziny mieszkające w Polsce mogą pobierać pieniądze używając karty wydanej przez bank NatWest.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane