• rozwiń

Pawlak na designerskim fotelu. "Można się zrelaksować"

Pawlak na designerskim fotelu. "Można się zrelaksować"
Foto: TVN24 Foto: Pawlak na designerskim fotelu. "Bardzo fajnie"

Waldemar Pawlak, jako fan elektronicznych gadżetów, ma w swoim gabinecie specjalny fotel, na którym pracuje z laptopem lub tabletem w ręku. - Można sobie spokojnie, wygodnie usiąść i zajmować się pracą - zachwala swój nabytek wicepremier.

Nie ma tutaj tego problemu, że łamie się kręgosłup. Można sobie spokojnie, wygodnie usiąść i zajmować się pracą na komputerze

Waldemar Pawlak

- To jest produkt, który był wyróżniony przez Instytut Wzornictwa jako wzór roku. To jest fotel mPosition, który pozwala bardzo wygodnie pracować z komputerem - tłumaczy Pawlak.

Wicepremier pytany, "jak to działa", odpowiada, że "bardzo fajnie, bo można się na nim nawet spokojnie zrelaksować, jeśli chodzi o pracę nad dokumentami". - Bo nie ma tutaj tego problemu, że łamie się kręgosłup. Można sobie spokojnie, wygodnie usiąść i zajmować się pracą na komputerze - zapewnia.

"Nastąpiło zmęczenie ekranu"

Jak przyznaje wicepremier, na fotelu można pracować także z iPadem. Tyle, że akurat iPad szefa ludowców się zepsuł. Co się stało? - Bardzo banalna sprawa. Nastąpiło zmęczenie ekranu dotykowego i rozpłynął się, to znaczy przestał wyświetlać treści, tylko mamy mozaikę różnego rodzaju plam i kresek, które nijak nie przypominają ekranu - wyjaśnia Waldemar Pawlak niezbyt zachwycony produktem firmy Apple.

ant\mtom\k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane