• rozwiń

Oblężenie biur podróży. Wielkanoc poza domem coraz popularniejsza

Oblężenie biur podróży. Wielkanoc poza domem coraz popularniejsza
Foto: sxc.hu Foto: Polacy coraz chętniej w święta wyjeżdżają z domu

Wielkanoc to pierwszy długi weekend tego roku. Tysiące Polaków wyjeżdżają na czterodniowe wczasy. Ale święta poza domem spędzają nie tylko single, lecz całe rodziny z dziećmi i dziadkami - informuje "Metro".

Według biur podróży tak wielu ofert wyjazdów wielkanocnych jak w tym roku jeszcze u nas nie było. I choć Wielkanoc dopiero 20 kwietnia, to zainteresowanie wczasami jest ogromne. Większość ofert to wyjazdy czterodniowe, rozpoczynające się w Wielki Piątek.

Święta poza domem

- W zeszłym roku gościliśmy na Wielkanoc ok. stu osób, a teraz już mamy ponad setkę, a wciąż dzwonią kolejne - potwierdza rekordowe zainteresowanie wielkanocnymi wczasami Ireneusz Wiśniewski z Hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie

- Polacy coraz chętniej w święta wyjeżdżają z domu. Są zapracowani, chcą więc uniknąć męczących przygotowań. Ale to nie są już wyjazdy tylko dla singli. Większość naszych gości to rodziny z dziećmi. Przyjeżdżają z dziadkami, babciami, ciotkami, szwagrami. Mamy w tym roku klientów, którzy zarezerwowali nawet pięć pokoi - mówi Wiśniewski.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane