• rozwiń

Nowy iPad już za tydzień?

Nowy iPad już za tydzień?
Foto: apple.com Foto: Nowy iPad już wkrótce?

Apple może zaprezentować nowego iPada już 2 marca podczas konferencji prasowej w San Francisco - donoszą amerykańskie serwisy technologiczne.

Informacje o rychłej premierze iPada 2 jako pierwszy opublikował specjalizujący się w doniesieniach z Doliny Krzemowej serwis "All Things Digital". Informacje potwierdziły także duże dzienniki, takie jak "New York Times" czy "Wall Street Journal".

Podobno Apple ma już zarezerwowany termin w Yeerba Buena Center for the Arts, ulubionym przez szefa firmy Steva Jobsa miejscu, w którym w przeszłości prezentował już inne nowe produkty. Nie wiadomo jednak, czy sam Jobs, który zmaga się z rakiem, zjawi się na konferencji.

O tym, że Apple szykuje nowego iPada, mówi się już od kilku tygodni. Okazuje się bowiem, że oficjalni dystrybutorzy Apple’a na całym świecie, powoli wyprzedają już tablety z pierwszej serii i nie spodziewają się w najbliższym czasie nowych dostaw. Ponadto, operatorzy Orange i T-Mobile, którzy dystrybuują iPada w Europie, właśnie obniżyli ceny urządzenia do 99 funtów, przy podpisaniu 2-letniej umowy.

bgr/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane