• rozwiń
  • WIG20 2148.53 -0.53%
  • WIG30 2431.70 -0.47%
  • WIG 56647.08 -0.44%
  • sWIG80 11477.60 +0.27%
  • mWIG40 3613.37 -0.44%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Nokia zaprasza do łóżka z Pamelą Anderson

Nokia zaprasza do łóżka z Pamelą Anderson
Foto: www.starwithpam.com/ Foto: Pamela Anderson czeka - i zaprasza...

Marzyłeś żeby znaleźć się w łóżku z Pamelą Anderson? Jeśli upływ lat nie zmienił twych pragnień - to masz szansę. Dokładniej mówiąc, szansę daje ci Nokia: fiński koncern ogłosił rodzaj konkursu, w którym poszukuje chętnych do udziału w reklamówce swego nowego smartfonu N8. Scena ma być kręcona w łóżku

Poszukiwana jest osoba, która wystąpi w łóżkowej scenie z Pamelą Anderson w reklamówce nazwanej ”The Commuter”, która będzie promowała najnowszy smartfon koncernu Nokia - N8. Film zostanie zresztą nakręcony za pomocą kamery, w którą wyposażony jest reklamowany model.

Podobny konkurs daje także szansę udziału w innej scenie - z udziałem brytyjskiego aktora Eda Westwicka.

Chętni powinni zgłaszać się na stronach internetowych www.starwithpam.com oraz www.starwithed.com. Główne warunki udziału to wiek co najmniej 18 lat oraz obecność w Londynie 20 września tego roku.

Pamela Anderson podbijała męską wyobraźnię występując w popularnym w latach dziewięćdziesiątych serialu "Słoneczny patrol", a także wielokrotnie pojawiając się na łamach "Playboya". Dziś ma wprawdzie 43 lata, ale wyobraźnia nadal czyni cuda.

Najwyraźniej liczy na to Nokia, która systematycznie traci rynkowe udziały, wyprzedzana przez konkurentów na rynku smartfonów, opanowanym przez iPhona i aparaty z systemem Android. Od czasu debiutu iPhona Finowe są w odwrocie. Przełomem ma być właśnie model N8 i niekonwencjonalna kampania reklamowa.

Urządzenie z 12-pikselową kamerą, pozwalającą robić fotografie i kręcić filmy w jakości HD, wchodzi na rynek w końcu września. Smartfon pracuje pod kontrolą nowej wersji systemu operacyjnego Symbian 3.

Nokia stawia na piękne panie: właśnie zatrudniła także najpiękniejszą - a przynajmniej najbardziej popularną - fankę ostatniego mundialu, paragwajską modelką Larissę Riquelme. Jej dekolt i spoczywający w nim telefon komórkowy E71 latem podbiły internet, a teraz Larissa została zaangażowana do kampanii modelu C3. Modelka pojawiła się na imprezie promocyjnej w Guadalajara w Meksyku, już w pomarańczowej koszulce z logo Nokii.

//sk/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane