• rozwiń

Temat: Szkocja. Referendum

Niepodległa Szkocja? Program specjalny w TVN24 Biznes i Świat

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

O godz. 23.00 zakończyło się głosowanie w szkockim referendum. Na naszej antenie tuż po zakończeniu głosowania zbieramy najnowsze informacje i komentarze - zarówno z Londynu, jak i Edynburga.

Dziś Szkoci decydują o przyszłości swojego kraju. Od rana trwało głosowanie, w efekcie którego Szkocja po ponad 300 latach może stać się niepodległym państwem. Jeśli większość Szkotów zagłosuje na "tak", to ich kraj wyjdzie ze Zjednoczonego Królestwa.

Liczenie głosów

Tuż po zamknięciu lokali wyborczych na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy zbierać najnowsze informacje i komentarze ekspertów. Sprawdzimy reakcje przeciwników i zwolenników secesji. Będziemy również informować o pierwszych cząstkowych wynikach głosowania.

Od rana

Wydanie specjalnie w TVN24 Biznes i Świat będzie trwało także od 6.00 rano w piątek, bo wtedy będą spływać zliczone głosy z największych szkockich miast: Glasgow, Edynburga i Aberdeen. O tej porze większość (95 proc.) głosów powinna być już zliczona.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane