• rozwiń

"Niedźwiedź" wraca do matecznika

Tryumfalny powrót Marka Niedźwieckiego do "Trójki". W piątek o godz. 9 wystąpi jako gość specjalny w programie "Tu Baron", po czym od południa do godz. 14 poprowadzi własną audycję.

Dżingle zapowiadające powrót Niedźwieckiego do "Trójki", przez ostatni tydzień były emitowane na antenie po kilkanaście razy na dobę.

Oficjalnie Niedźwiecki na Myśliwiecką wrócił wczoraj. Słuchacze będą go mogli usłyszeć jednak dopiero dziś. Najpierw będzie gościem Piotra Barona, a potem poprowadzi audycję "Muzyka ciszy", w której zaprezentuje zestaw klasycznych utworów rockowych, wpisujących się w charakter Wielkiego Piątku.

Lista w poniedziałek

W lany poniedziałek pojawi się z Piotrem Baronem w specjalnym wydaniu "Listy Przebojów Trójki" (19-22). Kolejne wydania "LPT" Niedźwiecki i Baron będą prowadzić na zmianę. Mają się również wymieniać prowadzeniem przedpołudniowej audycji "Poczekalnia LP3" (piątki, 9-12), do której zapraszać będą gości - artystów i muzyków.

W wiosennej ramówce Programu III razem z Niedźwieckim na antenę powróci "Markomania" (soboty, 11-13). Dziennikarz będzie też stałym gościem audycji "Tu Baron" (od poniedziałku do czwartku ok. 11.30 w cyklu "ABC Listy").

Niedźwiedzki do Trójki trafił w 1981. Rok później zaczął prowadzić Listę Przebojów Programu III. Oprócz Listy prowadził tam audycje z cyklu Zapraszamy do Trójki, W tonacji Trójki, Markomanię. W grudniu 2007 przeszedł do Radia Złote Przeboje. Prowadził Listę Przebojów Marka Niedźwieckiego, audycję "Złote, słodsze, najsłodsze" oraz "Top Wszech Czasów".

bgr//kdj/k

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane