• rozwiń
  • WIG20 2164.75 -0.41%
  • WIG30 2451.42 -0.51%
  • WIG 57024.61 -0.48%
  • sWIG80 11449.24 -0.03%
  • mWIG40 3636.71 -0.92%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Nasza-Klasa łapie zadyszkę

Nasza-Klasa łapie zadyszkę
Foto: TVN24.pl Foto: Co się stało z Naszą-Klasą?

Nasza-Klasa, najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce, odnotowała pierwszy w swej historii spadek popularności - donosi "Rzeczpospolita". - To tylko dlatego, że zaczynają się wakacje - tłumaczą właściciele portalu.

Kurczy się liczba użytkowników Naszej-Klasy – poinformował branżowy serwis AntyWeb. O spadkach mają świadczyć dane podawane przez firmy gromadzące dane o ruchu w sieci.

Według Alexa.com spadki Naszej-Klasy.pl zaczęły się już w marcu. Z kolei według Compete.com przełom nastąpił kilkanaście dni temu. Liczby potwierdzają wcześniejsze prognozy analityków, m.in. firmy badawczej IDC, według których po okresie szybkiego zdobywania popularności spadki były nieuniknione, bo liczba profili użytkowników w Naszej-Klasie zbliżyła się już do liczby wszystkich internautów w Polsce (14 mln).

Maciej Popowicz, twórca portalu, uspokaja. – Zaczęły się wakacje, wszystkie portale odnotowują spadki. To nie jest początek trendu. Kiedy skończy się lato, sytuacja wróci do normy - zapowiada w "Rzeczpospolitej".

Większościowym właścicielem N-K jest od stycznia estoński fundusz Forticom. O transakcji władze spółki poinformowały w czerwcu. (CZYTAJ WIĘCEJ O TRANSAKCJI)

bgr/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane