• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Nadchodzą zmiany w Naszej-klasie

Nadchodzą zmiany w Naszej-klasie
Foto: TVN24.pl Foto: Nasza-klasa zmienia prezesa i zapowiada dalszy rozwój

Popularny portal Nasza-klasa zmienia prezesa i zapowiada dalszy rozwój. - Naszym priorytetem jest przekształcenie spółki ze start-upu w stabilny biznes internetowy - zapowiada przyszły szef Arkadiusz Pernal. Analitycy odpowiadają: - Ciężkie czasy sprzyjają portalom społecznościowym, bo ludzie czują większą potrzebę komunikowania się - dodaje.

- Każdy powinien zajmować się tym na czym zna się najlepiej. Arek jest świetnym kierownikiem i organizatorem. A mnie ciągnie do pracy koncepcyjnej - tłumaczy przyczyny zmian strukturalnych na łamach "Pulsu Biznesu" ustępujący prezes portalu Maciej Popowicz. - Zmiana na fotelu prezesa nie ma związku z przekształceniami własnościowymi spółki, bo tych po prostu nie ma - dodaje.

Przekształcenie to wyzwanie

Właściciele największego w Polsce portalu społecznościowego Nasza-klasa zapowiadają udoskonalenie swojego serwisu. Kierunek rozwoju ma się jednak nie zmienić. - Uzupełnienie struktury organizacyjnej spółki i dalsze jej przekształcanie ze start-upu w stabilny biznes internetowy - to moje priorytety na najbliższy czas - tłumaczy Arkadiusz Pernal, który obejmie funkcję prezesa 1 listopada 2008 roku.

- Przekształcenie start-upów w stabilny biznes to dla menedżerów nie lada wyzwanie w okresie osłabienia koniunktury. Jeśli mamy własne fundusze na rozwój, nie ma problemu. Gorzej jeśli trzeba się starać o dofinansowanie zewnętrzne - tłumaczy ekspert PKPP Lewiatan Małgorzata Krzysztoszek. - Paradoksalnie, ciężkie czasy sprzyjają portalom społecznościowym, bo ludzie czują większą potrzebę komunikowania się - dodaje.

19 milionów kont

Nasza-klasa to serwis społecznościowy zrzeszający internautów, którzy szukają znajomych z lat szkolnych. Pierwszego dnia zarejestrowało się na nim 300 użytkowników. Dziś jest na nim 19 mln kont.

eq ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane