• rozwiń
  • WIG20 2207.25 -1.02%
  • WIG30 2509.43 -0.87%
  • WIG 58447.30 -0.69%
  • sWIG80 11609.77 +0.04%
  • mWIG40 3809.56 +0.31%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Na zakupy... za granicę

Na zakupy... za granicę
Foto: TVN24 Foto: Zagraniczne sklepy obniżają ceny

Eksluzywne towary ze światowych stolic mody? Czemu nie? Planując polowanie na cenowe okazje warto wziąć pod uwagę także Londyn, Paryż, Berlina, a nawet Nowy Jork.

W Stanach Zjednoczonych gigantyczne obniżki cen zaczęły się już od poświątecznej środy. W Nowym Jorku, ubrania od znanych kreatorów mody możemy kupić nawet 70 proc. taniej. Wybierając się za ocean warto jednak pamiętać, że zimowe wyprzedaże nie obejmują sprzętu elektronicznego. W związku z niskim kursem dolara, elektronikę i tak opłaca się kupić w kraju.

Tuż po świętach okres wyprzedaży zaczął się także w Wielkiej Brytanii. W jednym z najbardziej prestiżowych londyńskich domów towarowych "Harrods" obniżki zaczęły się już na początku stycznia. Jednak kolejki ustawiały się przed budynkiem na kilka dni wcześniej.

Z kolei w Berlinie już widać widać plakaty informujące o kilkudziesięcioprocentowych obniżkach, mimo, że nie ma tam oficjalnego terminu rozpoczęcia wyprzedaży. - Jeśli wybierzemy się tam w pierwszych tygodniu stycznia bądź pierwszych dniach lutego, na pewno trafimy na atrakcyjne promocje - mówi Wojciech Hernes, korespondent Radia ZET w Berlinie.

mwr

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane