• rozwiń

Muzyka największych dla Japonii

Muzyka największych dla Japonii
Foto: Lady Gaga Foto: Piosenka Lady Gaga znajdzie się na albumie "Songs for Japan"

Cztery wielkie wytwórnie płytowe wydają wspólny, podwójny album z piosenkami swych największych gwiazd, a zarobione w ten sposób pieniądze mają trafić do ofiar kataklizmu w Japonii.

Album "Songs for Japan" zawiera hit nr 1 Lady Gagi "Born This Way", klasyczny utwór Johna Lennona "Imagine" i dziesiątki innych piosenek - od Adele do Eminema.

Wydanie wspólnej składanki ogłosiły w piątek największe wytwórnie płytowe - Sony Entertainment Music, EMI Music, Universal Music Group i Warner Music Group. Album zawierający łącznie 38 piosenek jeszcze w piątek ma być dostępny do pobrania z iTunes za 9,99 dolarów. W "fizycznej" postaci dwupłytowego albumu ma pojawić się na początku przyszłego miesiąca.

Katastrofalne trzęsienie ziemi i wywołana przez nie fala tsunami spustoszyły tereny na północnym-wschodzie Japonii. Według podanych w piątek danych liczba zabitych przekroczyła 10 tysięcy osób, zaś setki tysięcy są pozbawione dachu nad głową. Sytuację komplikują zniszczenia w elektrowni jądrowej, które spowodowały wydostanie się na zewnątrz substancji radioaktywnych.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane