• rozwiń

Modlitwa w smartfonie. Zakonnicy stworzyli aplikację

Modlitwa w smartfonie. Zakonnicy stworzyli aplikację
Foto: Flickr.com/ Daniel Y. Go Foto: Każdego dnia użytkowników aplikacji czeka fragment Pisma Świętego, kilka słów komentarza i porcja muzyki

Zakon jezuitów wpuszcza technologię w przestrzeń wiary. Jezuici stworzyli aplikację „Modlitwa w drodze” na urządzenia z systemem operacyjnym Android od Google’a i iOS Apple’a - informuje "Puls Biznesu".

Jak zachęcają twórcy aplikacji, dzięki serwisowi „Modlitwa w drodze” można każdego dnia przeżyć kilka minut skupienia w zabieganym życiu.

Pismo Święte i muzyka

Każdego dnia użytkowników czeka fragment Pisma Świętego, kilka słów komentarza i porcja muzyki. Nad aplikacją czuwa sześcioosobowy zespół redakcyjny i czteroosobowa ekipa techniczna. Do tego dochodzi kilkadziesiąt osób, które napisały rozważania lub użyczyły głosu jako lektorzy.

Grupę tworzą głównie zakonnicy, ale jest tam też aktorka Małgorzata Kożuchowska i dziennikarz Krzysztof Ziemiec.

Rozważania polskich jezuitów trwają ledwie 10 minut, mają ciekawą formę i są dostosowane do platformy, która towarzyszy ludziom w drodze, czyli właśnie smartfonów - czytamy w gazecie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane