• rozwiń

Milion we wtorek, czwartek i sobotę

Milion we wtorek, czwartek i sobotę
Foto: TVN24 Foto: TS chce walczyć z "owocówkami" i jednorękim bandytą

Od września losowanie "magicznych" sześciu liczb w Dużym Lotku będzie się odbywać trzy razy w tygodniu - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Totalizator sportowy walczy o rynek klientów, by zapobiec spadkowi zainteresowania swoimi usługami, jaki zwykle ma miejsce w drugiej połowie roku. I chociaż zapowiadał nowe gry jeszcze przed zimą, to zniecierpliwieni gracze będą musieli poczekać. TS nie chce zdradzić, jakie niespodzianki szykuje dla graczy oprócz tego. Obiecuje tylko, że kolejne dwie nowe gry wprowadzi w pierwszym półroczu 2008 roku.

W tym roku spółce nie uda się chyba wystartować z nowymi produktami. Jeśli chciałaby to zrobić w podanych terminach, musiałaby już wystąpić o zatwierdzenie regulaminu gry do Ministerstwa Finansów, które ma dwa miesiące na podjęcie decyzji. - Nie wpłynęły do nas regulaminy żadnych nowych gier Totalizatora. Zatwierdziliśmy jedynie zmiany w Dużym Lotku i Multi Lotku - poinformował nas Jakub Lutyk, rzecznik resortu.

Od 4 września losowania w Dużym Lotku będą się odbywać we wtorki, czwartki i soboty, a nie w środy i soboty, jak dotychczas. Zmiany w Multi Lotku będą niewielkie, dzięki nim za dodatkową opłatą będzie można zwiększyć potencjalną wygraną. Zmiany mogą się przyczynić do lepszej sprzedaży tych gier, jednak nie przywrócą Totalizatorowi pozycji zdecydowanego lidera, na którą zamierza powrócić. Niezbędne jest wprowadzanie nowych produktów.

- Ogromny kawał hazardowego tortu należy dziś do automatów o niskich wygranych oraz bukmacherów, z którymi trudno będzie wygrać grami liczbowymi - twierdzą eksperci. Tymczasem TS odłożył plany wprowadzenia wideoloterii, które mogłyby konkurować z jednorękimi bandytami.

mkg

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane