• rozwiń

"Milion w portfelu", 15.01

Milion w portfelu Odtwórz: Milion w portfelu
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Gościem programu "Milion w portfelu" był Witold Chuść, członek zarządu Altus TFI | Video: Milion w portfelu

- Zwiększyłem ryzyko swojego portfela. Udział akcji w protfelu wynosił w moim proponowanym był rzędu 10 proc., a teraz będzie zwiększony do 25 proc. Natomiast pozostałe 75 proc. będzie zainwestowane w fundusze Altusa o strategiach obsolutej stopy zwrotu - zdradza swoją strategię Witold Chuść, członek zarządu Altus TFI.

Komentarz Witolda Chuścia:

Na wyniku zaważyło bardzo słabe zachowanie polskiego rynku akcji. Naszym zdaniem jest to chwilowa słabość, związana bardziej z czynnikami technicznymi niż fundamentalnymi. W związku z tym w kolejnej edycji zwiększamy udział funduszu Altus Akcji Fio do 25 proc. portfela. Zakup ten sfinansujemy zmniejszając udziały w funduszu Altus ASZ Rynku Polskiego i Altus ASZ Nowa Europa+ (w takiej samej ilości). Obecne ryzyko portfela będzie zbliżone do funduszu stabilnego wzrostu.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane