• rozwiń
  • WIG20 2239.78 +0.19%
  • WIG30 2536.22 +0.17%
  • WIG 58904.97 +0.15%
  • sWIG80 11605.56 +0.29%
  • mWIG40 3747.88 -0.29%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 12:46

Dostosuj

Michalczewski: To chwyt poniżej pasa

Michalczewski: To chwyt poniżej pasa
Foto: TVN24 Foto: FoodCare wprowadza nowa marke energizera, a "Tiger" obawia się, że pokona ona tigera

Słynny polski bokser Dariusz "Tiger" Michalczewski ma pretensje do firmy FoodCare, że wprowadza napój konkurencyjny dla tigera. Mamy do tego prawo — odpowiada firma. N-gine to nowy napój energetyczny, który na swoim stroju promował będzie Robert Kubica - pisze "Puls Biznesu".

Wizerunek jedynego polskiego kierowcy Formuły 1 znajdzie się na puszce z energizerem. Nie wszystkim się podoba to, że FoodCare wprowadza nową markę. Decyzja zaskoczyła Dariusza Michalczewskiego, z którym FoodCare stworzył napój tiger.

— Wcześniej za moją wiedzą delikatne ruchy w stronę Formuły 1 były czynione, gdyż ta dyscyplina nosi te same cechy, które posiadam ja i jest spójna z filozofią napoju tiger. Jednak nic mi nie było wiadomo o wprowadzeniu zupełnie nowej marki napoju energetycznego n-Gine. Dla mnie to chwyt poniżej pasa. W ten sposób partnerzy biznesowi się nie zachowują. To zachowanie przekracza wszelkie zasady etyczne w biznesie — mówi Dariusz Michalczewski.

FoodCare: n-gine nie zje Tigera

— Jak każda firma, mamy prawo samodzielnie podejmować strategiczne decyzje. Chcieliśmy stworzyć ogólnoeuropejską markę, skierowaną do młodych ludzi. Uznaliśmy, że korzystniej będzie stworzyć nową markę niż wykorzystywać tigera. Tworzymy n-gine nie po to, by zabić markę tiger, ale żeby się rozwijać. Jest ryzyko, że n-gine odbierze jakąś część rynku tigerowi, ale liczymy, że w zdecydowanej większości będzie odbierał rynek innym firmom, tym bardziej że ma podbijać zagraniczne rynki — mówi Wiesław Włodarski, prezes FoodCare.

ram/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane